Welkom...

... op de website van Stan Bos, tekstschrijver, sportjournalist en Amerika-liefhebber, gespecialiseerd in het schrijven van interviews, sportverslagen en reportages voor kranten en tijdschriften.
Helder en to the point. Redactionele teksten op websites of wervende teksten voor uw public relations? Hier bent u aan het goede adres. Geïnteresseerd? Neemt u gerust contact op.

Stan Bos

Telefoon: 030-6933358
Mobiel: 06-20956897
E-mail: stan.bos@casema.nl
KvK Utrecht: 30 21 92 71

Social Networks

Stan Bos op LinkedIn

Lees ook

Naar de Amerika site

Laatste Reacties

Boessie (AD/UN: strijden v…): Ik heb alle vertrouwen in…
Oskam (AD/UN: League-dro…): Jammer dat je zo de nadru…
P.W.Jansen (AD/UN: Nico de Bi…): Geachte hr. Bos, Ik ben o…
Joost van Zanten (Een vergeten brie…): Stan, Ik vind dit een p…
Stan (Trainers Magazine…): Ik vrees dat ze er bij PS…
Joost van Zanten (Trainers Magazine…): Stan, Misschien een ide…
Boessie (AD/UN: Dalto blij…): Nederland komt zeker in d…
Joost van Zanten (AD/UN: sneeuw weg…): Ik vermoed dat het nog we…
Boessie (In New York en do…): Moet ik een keer van je l…
Mike Boeschoten (AD/AC: Berends we…): Wat! Ron Berends weg bij …

Links

Voetbal International Voor het laatste, meest actuele en betrouwbare voetbalnieuws.

NOS Teletekst Omdat ik altijd op de hoogte wil zijn van het wereldnieuws.

Google.nl Voor mijn journalistieke research.

VRProducties Ideaal voor uw bedrijfsfilm, promotieclip of trouwvideo.

Mario van der Ende De website van voormalig topscheidsrechter Mario van der Ende.

Mailbox International Uw pakketjes veilig verstuurd vanuit de VS.

vv Jonathan De site van voetbalvereniging Jonathan uit Zeist.

Villamedia Voor het laatste medianieuws en journalistieke vacatures.

Verenigde Staten.info Alles wat je wilt weten over Amerika.

Archieven

Aug 2011
Jun 2011
Mei 2011
Apr 2011
Mrt 2011
Feb 2011
Jan 2011
Dec 2010
Nov 2010
Okt 2010
Sep 2010
Aug 2010
Jul 2010
Jun 2010
Mei 2010
Apr 2010
Mrt 2010
Feb 2010
Jan 2010
Dec 2009
Nov 2009
Okt 2009
Sep 2009
Aug 2009
Jul 2009
Jun 2009
Mei 2009
Apr 2009
Mrt 2009
Feb 2009
Jan 2009
Dec 2008
Nov 2008
Okt 2008
Sep 2008
Aug 2008
Jul 2008
Jun 2008
Mei 2008
Apr 2008
Mrt 2008
Feb 2008
Jan 2008
Dec 2007
Nov 2007
Okt 2007
Sep 2007

Tag cloud

Zoek!

Stuff

Powered by Pivot - 1.40.4: 'Dreadwind' 
XML: RSS Feed 
XML: Atom Feed 
site designed by ://westbroek.com

Terug

* AD/UN: diversiteit clubs koesteren

Woensdag 27 Juli 2011 - 12:01 Algemeen DagbladIn de tweede serie van het rondetafelgesprek in het AD/UN sprak ik samen met collega Bernie van Unen met een aantal Utrechtse prominenten. Aan tafel zaten Paul Verweel, vice-voorzitter KNVB amateurvoetbal en actief bij Hoograven, voorzitter van de omnivereniging Kampong Bernard Pekelharing, manager topsport VSU Marieke Dijkstra en met Robin van Galen, waterpolocoach bij UZSC. Zij gaven hun mening over drie stellingen die wij op een avond in De Biltsche Hoek ter tafel legden. Vandaag het resultaat van de eerste stelling: kleine clubs hebben geen bestaansrecht meer. Daarnaast van mijn hand nog een artikel over de start van Elinkwijk aan het nieuwe seizoen. Trainer John van Heezik miste gisteravond nog tien spelers, maar ziet de meeste jongens deze week nog instromen. De coach wacht een grote uitdaging door met een grotendeels nieuwe selectie handhaving af te dwingen in de hoofdklasse. Beide artikelen zijn vandaag te lezen in het AD/Utrechts Nieuwsblad.

* AD Sportwereld: Sonny Silooy in DC

Dinsdag 26 Juli 2011 - 10:32

AD SportwereldOp de eerste dag van onze Amerika-reis sprak ik samen met mijn goede vriend en collega Mike Boeschoten in Washington DC met Sonny Silooy. De ex-Ajacied is bij DC United hoofd opleidingen en wil van zijn periode in de Amerikaanse hoofdstad een succes maken. De oud-verdediger zal structuur moeten aanbrengen in de opleiding. Dat ervaart hij een grote uitdaging. In Washington spraken we Silooy niet alleen over zijn nieuwe job, maar ook over zijn tijd als jeugdtrainer bij Ajax. Door botsingen met voormalig hoofd jeugdopleidingen Jan Olde Riekerink moest Silooy de Amsterdamse club verlaten. "Bij Ajax zijn ze hard. Het is take it or leave it, want er staan twintig man klaar om het van je over te nemen. Soms hebben de verkeerde mensen daar de leiding. Dat was in het laatste jaar bij Ajax het grootste probleem: de verkeerde mensen hadden het daar voor het zeggen," aldus Silooy, die in het artikel nog meer over Ajax heeft te melden. Met dit verhaal maakt het duo Bos & Boeschoten vandaag haar gezamelijke debuut in AD Sportwereld. En daar zijn we, in alle bescheidenheid, best een beetje trots op.

* Fascinerende coast to coast-trip

Maandag 25 Juli 2011 - 22:29 Amerikaanse vlagAmerika is een heerlijk land, het zal niemand verbazen dat ik het opschrijf. Natuurlijk kampt het land momenteel met talloze problemen. De economie hapert nog aan alle kanten, het begrotingstekort heeft een record bereikt en de werkloosheid is sinds het aantreden van president Obama nog nauwelijks gezakt. Maar in de afgelopen drieënhalve week zag ik samen met mijn goede vriend en collega Mike Boeschoten wat dit fraaie land allemaal heeft te bieden. We maakten een coast to coast-trip die op 29 juni begon in de hoofdstad Washington DC en op 24 juli eindigde in Los Angeles. We bezochten negentien staten, zodat mijn aantal nu op 36 bezochte staten komt. We hadden een fantastische tijd. Of we nu in West Virginia, Ohio, Oklahoma, Texas, Utah of California waren, we vermaakten ons immer uitstekend. Lees verder